Диод SD15LCCTR Диод SD15LCCTR
4.9 63
SD15LCCTR
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
диоды
Диод  SD15LCCTR  фотография.
Технические характеристики
Диод SD15LCCTR
Полное название: SD15LCCTR.
Технические характеристики:
Applications : USB
Bidirectional Channels : 2
Capacitance @ Frequency : 5pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 10A (8/20Вµs)
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55В°C ~ 150В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : SC-76, SOD-323
Power - Peak Pulse : 350W
Power Line Protection : No
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : SDxxLCC ->
Supplier Device Package : SOD-323
Type : Zener
Voltage - Breakdown (Min) : 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 31.8V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 15V (Max)
Также на сайте zapadpribor.com представлено другие диоды и похожее оборудование.
Основные характеристики диода SD15LCCTR : SD15LCCTRCircuit Protection/ TVS - Diodes31.8V Clamp 10A (8/20Вµs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323