Диод Шоттки RB530VM-40TE-17 Диод Шоттки RB530VM-40TE-17
RB530VM-40TE-17
диоды
Технические характеристики
Диод Шоттки RB530VM-40TE-17
Технические характеристики:
Speed : Fast Recovery = 200mA (Io)
Supplier Device Package : UMD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) : 40V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If : 690mV @ 100mA