Фильтр ILHB1812ER601V Фильтр ILHB1812ER601V
ILHB1812ER601V
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Фильтр ILHB1812ER601V фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр ILHB1812ER601V
Технические характеристики:
Current Rating (Max) : 3A
DC Resistance (DCR) (Max) : 40mOhm
ECCN : EAR99
Height (Max) : 0.069"" (1.75mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Impedance @ Frequency : 600 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55В°C ~ 125В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 1812 (4532 Metric)
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : ILHB ->
Size / Dimension : 0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)
EU RoHS : Compliant
ECCN (US) : EAR99
Part Status : Active
HTS : 8504.50.80.00
Type : Multi-Layer High Current
Test Frequency (Hz) : 50M
Impedance (Ohm) : 600
Maximum DC Current (A) : 3
Tolerance : 25%
Maximum DC Resistance (Ohm) : 0.04
Minimum Operating Temperature (°C) : -55
Maximum Operating Temperature (°C) : 125
Product Length (mm) : 4.75
Mounting : Surface Mount
Case Size : 1812
Packaging : Tape and Reel
Product Depth (mm) : 3.45
Product Height (mm) : 1.75
На сайте zapadpribor.com можно найти и другие фильтры и множество похожих изделий.
Основные характеристики фильтра ILHB1812ER601V : ILHB1812ER601VFiltersFerrite Beads and Chips600 Ом при 100 МГц 1 ферритовый шарик 1812 (4532 метрическая система) 3A 40 мОм