Фильтр FN3258H-55-34 Фильтр FN3258H-55-34
FN3258H-55-34
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр FN3258H-55-34
Технические характеристики:
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
California Prop 65: Warning Information
Configuration: Single Stage
Current: 55A
ECCN: EAR99
Filter Type: Three Phase (Delta)
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
HTSUS: 8536.30.8000
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25В°C ~ 100В°C
RoHS Status: RoHS Compliant
Series: FN 3258 ->
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520V
Также на сайте zapadpribor.com представлено другие фильтры и похожее оборудование.
Основные характеристики фильтра FN3258H-55-34 : FN3258H-55-34Filters/ Power Line Filter Modules Трехфазный (треугольник) EMC / EMI сетевой фильтр 55A AC DC ~ 60 Гц Одноступенчатая клеммная колодка