Фильтр 150KEPS10BBSW Фильтр 150KEPS10BBSW
150KEPS10BBSW
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр 150KEPS10BBSW
Технические характеристики:
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, UL
Configuration: Single Stage
Current: 150A
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25В°C ~ 85В°C
Package: Box
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: KEP-BS ->
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Rated AC: 520V
Основные характеристики фильтра 150KEPS10BBSW : 150KEPS10BBSWFilters/ Power Line Filter Modules Трехфазный (звезда) EMC / EMI сетевой фильтр 150A 520VAC 50/60 Гц Одноступенчатая клеммная колодка