Диод Шоттки STPS60L45CW Диод Шоттки STPS60L45CW
STPS60L45CW
диоды
Технические характеристики
Диод Шоттки STPS60L45CW
Полное название: STPS60L45CW.
Технические характеристики:
Package : Tube
Package / Case : TO-247-3
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Speed : Fast Recovery = 200mA (Io)
Supplier Device Package : TO-247-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) : 45V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If : 550mV @ 30A