Фильтр RD8137-64-0M5 Фильтр RD8137-64-0M5
RD8137-64-0M5
резонаторы, фильтры
Технические характеристики
Фильтр RD8137-64-0M5
Технические характеристики:
California Prop 65 : Warning Information
Current Rating (Max) : 64A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) : 1.35mOhm (Typ)
ECCN : EAR99
Filter Type : Power Line
Height (Max) : 1.988"" (50.50mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Inductance @ Frequency : 500ВµH @ 1kHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Through Hole
Number of Lines : 3
Operating Temperature : -25В°C ~ 110В°C
Series : RD ->
Size / Dimension : 3.150"" L x 3.150"" W (80.00mm x 80.00mm)
Voltage Rating - AC : 600V
Voltage Rating - DC : 850V
Cайт zapadpribor.com предлагает вашему вниманию фильтры , а также много подобного оборудования.
Основные характеристики фильтра RD8137-64-0M5 : RD8137-64-0M5FiltersCommon Mode Chokes500ВµH @ 1kHz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 64A (Typ) DCR 1.35mOhm (Typ)