Диод P3500SALRP Диод P3500SALRP
4.9 63
P3500SALRP
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
диоды
Диод  P3500SALRP  фотография.
Технические характеристики
Диод P3500SALRP
Полное название: P3500SALRP.
Технические характеристики:
California Prop 65 : Warning Information
Capacitance : 35pF
Current - Hold (Ih) : 150mA
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 45A
Current - Peak Pulse (8/20Вµs) : 150A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.30.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Elements : 1
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : DO-214AA, SMB
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : SIDACtorВ® ->
Voltage - Breakover : 400V
Voltage - Off State : 320V
Voltage - On State : 4V
Также на сайте zapadpribor.com в наличии другие диоды и похожее приборы.
Основные характеристики диода P3500SALRP : P3500SALRPCircuit Protection/ TVS - Thyristors320V Off-State 150A Ipp TVS Тиристор DO-214AA, SMB