Фильтр FN3287-40-33-C21-R65 Фильтр FN3287-40-33-C21-R65
FN3287-40-33-C21-R65
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр FN3287-40-33-C21-R65
Технические характеристики:
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CE, ENEC, UR
Configuration: Two Stage
Current: 40A
Filter Type: Three Phase (Delta)
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40В°C ~ 100В°C
Package: Bulk
REACH Status: REACH Unaffected
Series: FN 3287 ->
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Rated AC: 530V, 305V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530V
Основные характеристики фильтра FN3287-40-33-C21-R65 : FN3287-40-33-C21-R65Filters/ Power Line Filter Modules Трехфазный (треугольник) сетевой фильтр ЭМС / электромагнитных помех 40A 530V, 305VAC DC ~ 60Hz Двухступенчатая клеммная колодка