Фильтр FN2090LL-16-06 Фильтр FN2090LL-16-06
FN2090LL-16-06
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр FN2090LL-16-06
Configuration: Two Stage
Current: 16A
ECCN: EAR99
Filter Type: Single Phase
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
HTSUS: 8536.30.8000
Inductance: 4mH
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25В°C ~ 100В°C
Termination Style: Quick Connect
Voltage - Rated AC: 250V
Voltage - Rated DC: 250V
Основные характеристики фильтра FN2090LL-16-06 : FN2090LL-16-06Filters/ Power Line Filter Modules Однофазный линейный фильтр EMC / EMI 16A 250VAC DC ~ 400Hz Двухступенчатое быстрое соединение