Фильтр FN2070A-10-06 Фильтр FN2070A-10-06
FN2070A-10-06
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр FN2070A-10-06
Технические характеристики:
Applications: Safety
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
California Prop 65: Warning Information
Configuration: Two Stage
Current: 10A
ECCN: EAR99
Filter Type: Single Phase
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
HTSUS: 8536.30.8000
Inductance: 4.5mH
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25В°C ~ 100В°C
Package: Tray
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: RoHS Compliant
Series: FN 2070 ->
Termination Style: Quick Connect
Voltage - Rated AC: 110V, 250V
EU RoHS: Compliant
ECCN (US): EAR99
Part Status: Active
HTS: 8543.70.99.60
Type: Multi-Stage EMI
Maximum Current Rating (A): 10
Maximum Voltage Rating: 250VAC
Mounting: Flange Mount
Termination: Solder Lug
Minimum Operating Temperature (°C): -25
Maximum Operating Temperature (°C): 100
Product Length (mm): 156
Product Depth (mm): 57.5
Product Height (mm): 45.4
Также на сайте zapadpribor.com представлены другие фильтры и похожие изделия.
Основные характеристики фильтра FN2070A-10-06 : FN2070A-10-06Filters/ Power Line Filter Modules Однофазный линейный фильтр EMC / EMI 10A 110V, 250VAC DC ~ 400Hz Двухступенчатое быстрое соединение