Фильтр BLM21BB221SN1D Фильтр BLM21BB221SN1D
BLM21BB221SN1D
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Фильтр BLM21BB221SN1D фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр BLM21BB221SN1D
Технические характеристики:
Length : 2mm
Depth : 1.25mm
Package Type : 0805 (2012M)
Brand : Murata
Dimensions : 2 x 1.25 x 0.85mm
Impedance at 100 MHz : 220Ω
Maximum DC Resistance : 260mΩ
Series : BLM21BB
Application : EMI Suppression Filter, High Speed Signal Lines
Height : 0.85mm
Current Rating : 500mA
Type : Chip Ferrite Bead
Material : Ferrite
EU RoHS : Compliant
ECCN (US) : EAR99
Part Status : Active
HTS : 8504.50.80.00
Mounting : Surface Mount
Test Frequency (Hz) : 100M
Impedance (Ohm) : 220
Maximum DC Current (A) : 0.5
Tolerance : 25%
Maximum DC Resistance (Ohm) : 0.26
Minimum Operating Temperature (°C) : -55
Maximum Operating Temperature (°C) : 125
Product Length (mm) : 2.2
Case Size : 0805
Packaging : Tape and Reel
Product Depth (mm) : 1.45
Product Height (mm) : 1.05
Base Product Number : BLM21BB ->
Current Rating (Max) : 500mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 260mOhm
ECCN : EAR99
Filter Type : Signal Line
Height (Max) : 0.041"" (1.05mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Impedance @ Frequency : 220 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55В°C ~ 125В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 0805 (2012 Metric)
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Size / Dimension : 0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)
Impedance : 220О© @ 100MHz
Maximum DC Current : 500mA