Трансформатор 34-170-LPI Трансформатор 34-170-LPI
34-170-LPI
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 34-170-LPI
Полное название: 34-170-LPI.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 340mA, Series 170mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 22.70mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Box
Power - Max: 6VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: LPI ->
Size / Dimension: 60.20mm L x 42.10mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Semi-Toroidal
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 17V, Series 34V