Трансформатор 1182R110 Трансформатор 1182R110
1182R110
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182R110
Полное название: 1182R110.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 6.82A, Series 3.41A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 73.15mm
Package: Box
Power - Max: 750VA
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 152.40mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 110V, Series 220V