Трансформатор MPI-650-36 Трансформатор MPI-650-36
MPI-650-36
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор MPI-650-36
Полное название: MPI-650-36.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 36.2A, Series 18.1A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 117.80mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Bulk
Power - Max: 650VA
Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: MPI ->
Size / Dimension: 133.30mm L x 119.40mm W
Termination Style: Terminal Block
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 100V, 115V, 200V, 215V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V