Диод 1.5SMC22AHE3/57T Диод 1.5SMC22AHE3/57T
1.5SMC22AHE3/57T
диоды
Технические характеристики
Диод 1.5SMC22AHE3/57T
Технические характеристики:
Applications : Automotive
Base Product Number : 1.5SMC22 ->
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 49A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -65В°C ~ 150В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : DO-214AB, SMC
Power - Peak Pulse : 1500W (1.5kW)
Power Line Protection : No
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : Automotive, AEC-Q101, 1.5SMC, TransZorbВ® ->
Supplier Device Package : SMC (DO-214AB)
Type : Zener
Unidirectional Channels : 1
Voltage - Breakdown (Min) : 20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 30.6V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 18.8V
Cайт zapadpribor.com предлагает вашему вниманию разные диоды и целое множество похожих товаров .
Основные характеристики диода 1.5SMC22AHE3/57T : 1.5SMC22AHE3/57TCircuit Protection/ TVS - DiodesЗажим 30,6 В, 49A, IPP для телевизоров, диод, поверхностный монтаж, SMC (DO-214AB)