Фильтр Z0603C181APMST Фильтр Z0603C181APMST
Z0603C181APMST
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Технические характеристики
Фильтр Z0603C181APMST
Технические характеристики:
Current Rating (Max) : 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max) : 75mOhm
ECCN : EAR99
Filter Type : Power Line
Height (Max) : 0.037"" (0.95mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Impedance @ Frequency : 180 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55В°C ~ 85В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 0603 (1608 Metric)
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : Z-PMS ->
Size / Dimension : 0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)
Основные характеристики фильтра Z0603C181APMST : Z0603C181APMSTFiltersFerrite Beads and Chips180 Ом при 100 МГц 1 ферритовый шарик линии питания 0603 (1608 метрическая система) 1,5 А, 75 мОм