Диод Шоттки VS-20L15TPBF Диод Шоттки VS-20L15TPBF
VS-20L15TPBF, Диод
диоды
Технические характеристики
Диод Шоттки VS-20L15TPBF
Технические характеристики:
If - Forward Current : 20A
Peak Reverse Voltage : 15V
Vf - Forward Voltage : 520mV @ 40A