Микросхема TMS320VC5402GGU100 Микросхема TMS320VC5402GGU100
TMS320VC5402GGU100
микросхемы
Технические характеристики
Микросхема TMS320VC5402GGU100
Технические характеристики:
Base Product Number: TMS320 ->
Clock Rate: 100MHz
ECCN: 3A991A2
HTSUS: 8542.31.0001
Interface: Host Interface, McBSP
Moisture Sensitivity Level (MSL): 3 (168 Hours)
Mounting Type: Surface Mount
Non-Volatile Memory: ROM (8kB)
On-Chip RAM: 32kB
Operating Temperature: -40В°C ~ 100В°C (TC)
Package: Tray
Package / Case: 144-LFBGA
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: RoHS non-compliant
Series: TMS320C54x ->
Supplier Device Package: 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Type: Fixed Point
Voltage - Core: 1.80V
Voltage - I/O: 3.30V