Диод Шоттки STPS30H60CT Диод Шоттки STPS30H60CT
STPS30H60CT
диоды
Технические характеристики
Диод Шоттки STPS30H60CT
Полное название: STPS30H60CT.
Технические характеристики:
Package : Tube
Package / Case : TO-220-3
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Speed : Fast Recovery = 200mA (Io)
Supplier Device Package : TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) : 60V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If : 660mV @ 15A