Фильтр RB6132-50-0M2 Фильтр RB6132-50-0M2
RB6132-50-0M2
резонаторы, фильтры
Технические характеристики
Фильтр RB6132-50-0M2
Технические характеристики:
California Prop 65 : Warning Information
Current Rating (Max) : 50A
DC Resistance (DCR) (Max) : 0.9mOhm (Typ)
ECCN : EAR99
Filter Type : Power Line
Height (Max) : 2.047"" (52.00mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Inductance @ Frequency : 180ВµH @ 1kHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Through Hole
Number of Lines : 3
Operating Temperature : -40В°C ~ 125В°C
Package : Bulk
Package / Case : Horizontal, 4 PC Pin
Series : RB ->
Size / Dimension : 2.673"" L x 2.634"" W (67.90mm x 66.90mm)
Voltage Rating - AC : 600V
Voltage Rating - DC : 1000V (1kV)
На сайте zapadpribor.com можно найти и другие фильтры и множество похожих изделий.
Основные характеристики фильтра RB6132-50-0M2 : RB6132-50-0M2FiltersCommon Mode Chokes180ВµH @ 1kHz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 50A DCR 0.9mOhm (Typ)