Трансформатор MPI-250-20 Трансформатор MPI-250-20
MPI-250-20
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор MPI-250-20
Полное название: MPI-250-20.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 25A, Series 12.5A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 98.20mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Bulk
Power - Max: 250VA
Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: MPI ->
Size / Dimension: 104.80mm L x 104.90mm W
Termination Style: Terminal Block
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 100V, 115V, 200V, 215V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 10V, Series 20V