Фильтр HF50ACC453215-T Фильтр HF50ACC453215-T
HF50ACC453215-T
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Фильтр HF50ACC453215-T фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр HF50ACC453215-T
Технические характеристики:
Current Rating (Max) : 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max) : 50mOhm
ECCN : EAR99
Filter Type : Signal Line
Height (Max) : 0.069"" (1.75mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Impedance @ Frequency : 125 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -40В°C ~ 125В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 1812 (4532 Metric)
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : HF-ACC ->
Size / Dimension : 0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)
EU RoHS : Compliant
ECCN (US) : EAR99
Part Status : NRND
HTS : 8504.50.80.00
Type : Chip
Test Frequency (Hz) : 100M
Impedance (Ohm) : 125
Maximum DC Current (A) : 1.5
Tolerance : 25%
Maximum DC Resistance (Ohm) : 0.05
Minimum Operating Temperature (°C) : -40
Maximum Operating Temperature (°C) : 125
Product Length (mm) : 4.75
Mounting : Surface Mount
Case Size : 1812
Packaging : Tape and Reel
Product Depth (mm) : 3.45
Product Height (mm) : 1.75
Impedance : 125О© @ 100MHz
Maximum DC Current : 1.5A
Maximum DC Resistance : 50mО©
Основные характеристики фильтра HF50ACC453215-T : HF50ACC453215-TFiltersFerrite Beads and Chips125 Ом при 100 МГц 1 сигнальная линия Ферритовая бусина 1812 (4532 метрическая система) 1,5 А, 50 мОм