Фильтр FN3268-42-33 Фильтр FN3268-42-33
4.9 63
FN3268-42-33
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр FN3268-42-33
Полное название: FN3268-42-33.
Технические характеристики:
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
California Prop 65: Warning Information
Configuration: Single Stage
Current: 42A
ECCN: EAR99
Filter Type: Three Phase (Delta)
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
HTSUS: 8536.30.8000
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25В°C ~ 100В°C
Package: Box
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: RoHS Compliant
Series: FN 3268 ->
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520V
Основные характеристики фильтра FN3268-42-33 : FN3268-42-33Filters/ Power Line Filter Modules Трехфазный (треугольник) сетевой фильтр EMC / EMI 42A AC DC ~ 60Hz Одноступенчатая клеммная колодка