Диод Шоттки BYS10-35-E3/TR Диод Шоттки BYS10-35-E3/TR
BYS10-35-E3/TR
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
диоды
Технические характеристики
Диод Шоттки BYS10-35-E3/TR
Технические характеристики:
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : DO-214AC, SMA
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Speed : Fast Recovery = 200mA (Io)
Supplier Device Package : DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) : 35V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If : 500mV @ 1A