Фильтр BLM31KN102SN1L Фильтр BLM31KN102SN1L
BLM31KN102SN1L
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
устройства защиты
Фильтр BLM31KN102SN1L фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр BLM31KN102SN1L
Технические характеристики:
Base Product Number: BLM31KN ->
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 75mOhm
ECCN: EAR99
Filter Type: Power Line
Height (Max): 0.071"" (1.80mm)
HTSUS: 8548.90.0100
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 1
Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C
Package: Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: BLM ->
Size / Dimension: 0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)
Brand: Murata Electronics
Factory Pack Quantity: 2500
Height: 1.6 mm
Impedance: 1 kOhms
Length: 3.2 mm
Manufacturer: Murata
Maximum DC Current: 2 A
Maximum DC Resistance: 75 mOhms
Maximum Operating Temperature: + 125 C
Minimum Operating Temperature: - 55 C
Number Of Channels: 1 Channel
Packaging: Cut Tape or Reel
Product: Chip Ferrite Beads
Product Category: Ferrite Beads
Product Type: Ferrite Beads
Subcategory: Ferrites
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 MHz
Width: 1.6 mm
Вес, г: 0.06
Основные характеристики фильтра BLM31KN102SN1L : BLM31KN102SN1LФильтры ферритовые кол-во в упаковке: 1, корпус: SMD120632X16MM1 кОм при 100 МГц 1 ферритовый шарик линии электропередачи 1206 (3216 метрических единиц) 2 А, 75 мОм