Фильтр BLM03AX102SN1D Фильтр BLM03AX102SN1D
BLM03AX102SN1D
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Фильтр BLM03AX102SN1D фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр BLM03AX102SN1D
Технические характеристики:
Base Product Number : BLM03AX ->
Current Rating (Max) : 200mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 1.25Ohm
ECCN : EAR99
Height (Max) : 0.013"" (0.33mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Impedance @ Frequency : 1 kOhms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55В°C ~ 125В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 0201 (0603 Metric)
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : EMIFILВ®, BLM03 ->
Size / Dimension : 0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)
EU RoHS : Compliant
ECCN (US) : EAR99
Part Status : Active
HTS : 8504.50.40.00
Type : Multi-Layer
Test Frequency (Hz) : 100M
Impedance (Ohm) : 1K
Maximum DC Current (A) : 0.2
Tolerance : 25%
Maximum DC Resistance (Ohm) : 1.25
Minimum Operating Temperature (°C) : -55
Maximum Operating Temperature (°C) : 125
Product Length (mm) : 0.63
Mounting : Surface Mount
Case Size : 0201
Packaging : Tape and Reel
Product Depth (mm) : 0.33
Product Height (mm) : 0.33
Impedance : 1kО© @ 100MHz
Maximum DC Current : 200mA
Maximum DC Resistance : 1.25О©
Также на сайте zapadpribor.com представлено другие фильтры и похожее оборудование.
Основные характеристики фильтра BLM03AX102SN1D : BLM03AX102SN1DFilters/ Ferrite Beads and Chips1 кОм при 100 МГц 1 ферритовый шарик 0201 (0603 метрическая система) 200 мА 1,25 Ом