Фильтр BK2125LM152-T Фильтр BK2125LM152-T
BK2125LM152-T
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр BK2125LM152-T
Технические характеристики:
Высота: 0.85 mm
Диапазон рабочих температур: 55 C to + 125 C
Длина: 2 mm
Допустимое отклонение: 25 %
Импеданс: 1.5 kOhms
Категория продукта: Ферритовые фильтры
Максимальная рабочая температура: + 125 C
Максимальное сопротивление постоянному току: 350 mOhms
Максимальный постоянный ток: 400 mA
Серия: BK
Тестовая частота: 100 MHz
Упаковка / блок: 0805 (2125 metric)
Ширина: 1.25 mm
Brand: Taiyo Yuden
Factory Pack Quantity: 4000
Height: 0.85 mm
Impedance: 1.5 kOhms
Length: 2 mm
Manufacturer: Taiyo Yuden
Maximum DC Current: 400 mA
Maximum DC Resistance: 350 mOhms
Maximum Operating Temperature: + 125 C
Minimum Operating Temperature: - 55 C
Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C
Package / Case: 0805 (2125 metric)
Packaging: Cut Tape or Reel
Product: Ferrite Chip Beads
Product Category: Ferrite Beads
Product Type: Ferrite Beads
Series: BK
Subcategory: Ferrites
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 MHz
Tolerance: 25 %
Type: Multilayer Chip Bead Inductor
Width: 1.25 mm