Трансформатор 3FL24-500 Трансформатор 3FL24-500
3FL24-500
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 3FL24-500
Полное название: 3FL24-500.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 1A, Series 500mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 27.05mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Through Hole
Package: Tube
Power - Max: 12VA
Primary Winding(s): Dual
RoHS Status: RoHS Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: 3FL ->
Size / Dimension: 63.50mm L x 50.80mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V