Трансформатор 14A-30-515 Трансформатор 14A-30-515
14A-30-515
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 14A-30-515
Полное название: 14A-30-515.
Технические характеристики:
Center Tap: Yes
Current - Output (Max): 1.25A, 200mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 39.70mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Bulk
Power - Max: 30VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: One-4-Allв„ў ->
Size / Dimension: 66.70mm L x 55.50mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 5V, В±15V
Weight: 1.2 lbs (544.3 g)
Также на сайте zapadpribor.com представлены другие трансформаторы и похожие приборы.
Основные характеристики трансформатора 14A-30-515 : 14A-30-515Transformers/ Power Transformers