Трансформатор VPT36-2780 Трансформатор VPT36-2780
VPT36-2780
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор VPT36-2780
Полное название: VPT36-2780.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 5.56A, Series 2.78A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 51.0mm
HTSUS: 8504.31.4065
Package: Box
Power - Max: 100VA
Size / Dimension: 87.00mm Dia x 47.00mm W
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V