Микросхема TMS320C203PZ80 Микросхема TMS320C203PZ80
TMS320C203PZ80
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
микросхемы
Технические характеристики
Микросхема TMS320C203PZ80
Технические характеристики:
Base Product Number: TMS320 ->
Clock Rate: 80MHz
ECCN: 3A991A2
HTSUS: 8542.31.0001
Interface: SSP, UART
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Surface Mount
On-Chip RAM: 1kB
Operating Temperature: 0В°C ~ 70В°C (TA)
Package: Tray
Package / Case: 100-LQFP
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: TMS320C20x ->
Supplier Device Package: 100-LQFP (14x14)
Type: Fixed Point
Voltage - Core: 5.00V
Voltage - I/O: 5.00V