Микросхема TMS320VC5502GZZ200 Микросхема TMS320VC5502GZZ200
TMS320VC5502GZZ200
микросхемы
Технические характеристики
Микросхема TMS320VC5502GZZ200
Технические характеристики:
Base Product Number: TMS320 ->
Clock Rate: 200MHz
ECCN: 3A991A2
HTSUS: 8542.31.0001
Interface: Host Interface, IВІC, McBSP, UART
Moisture Sensitivity Level (MSL): 3 (168 Hours)
Mounting Type: Surface Mount
Non-Volatile Memory: ROM (32kB)
On-Chip RAM: 80kB
Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C (TC)
Package: Tray
Package / Case: 201-LFBGA
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: TMS320C55x ->
Supplier Device Package: 201-BGA MICROSTAR (15x15)
Type: Fixed Point
Voltage - Core: 1.26V
Voltage - I/O: 3.30V