Диод TB0900H-13-F Диод TB0900H-13-F
4.9 63
TB0900H-13-F
диоды
Технические характеристики
Диод TB0900H-13-F
Полное название: TB0900H-13-F.
Технические характеристики:
Base Product Number : TB0900 ->
Capacitance : 200pF
Current - Hold (Ih) : 150mA
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 100A
Current - Peak Pulse (8/20Вµs) : 400A
Mounting Type : Surface Mount
Number of Elements : 1
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : DO-214AA, SMB
REACH Status : REACH Affected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Voltage - Breakover : 98V
Voltage - Off State : 75V
Voltage - On State : 3.5V
Также на сайте zapadpribor.com представлено другие диоды и похожее оборудование.
Основные характеристики диода TB0900H-13-F : TB0900H-13-FCircuit Protection/ TVS - Thyristors75V Off-State 400A Ipp TVS Thyristor DO-214AA, SMB
Также изделие может называться: TB0900H 13 F TB0900H13FTB0900H-13-F.