Микросхема T85F576C4 Микросхема T85F576C4
T85F576C4
микросхемы
Технические характеристики
Микросхема T85F576C4
Полное название: T85F576C4.
Mounting Type: Surface Mount
Number of I/O: 278
Number of Logic Elements/Cells: 84096
Operating Temperature: 0В°C ~ 85В°C (TJ)
Package: Tray
Package / Case: 576-VFBGA
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Supplier Device Package: 576-FBGA (16x16)
Total RAM Bits: 4152320
Video File: Efinix Development Tool Tutorial- DDR3 DRAM BlockE
Voltage - Supply: 1.15V ~ 1.25V