Фильтр SRF2012A-161YA Фильтр SRF2012A-161YA
SRF2012A-161YA
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Технические характеристики
Фильтр SRF2012A-161YA
Технические характеристики:
Base Product Number : SRF2012A ->
California Prop 65 : Warning Information
Current Rating (Max) : 350mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 350mOhm
ECCN : EAR99
Filter Type : Signal Line
Height (Max) : 0.055"" (1.40mm)
HTSUS : 8504.50.8000
Impedance @ Frequency : 160 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40В°C ~ 125В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : Horizontal, 4 PC Pad
Ratings : AEC-Q200
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : SRF2012AA ->
Size / Dimension : 0.079"" L x 0.047"" W (2.00mm x 1.20mm)
Voltage Rating - DC : 50V
Основные характеристики фильтра SRF2012A-161YA : SRF2012A-161YAFiltersCommon Mode Chokes2-линейный синфазный дроссель для поверхностного монтажа 160 Ом при 100 МГц 350 мА DCR 350 мОм