Диод SMF24AHRVG Диод SMF24AHRVG
4.9 63
SMF24AHRVG
диоды
Диод  SMF24AHRVG  фотография.
Технические характеристики
Диод SMF24AHRVG
Полное название: SMF24AHRVG.
Технические характеристики:
Applications : Automotive
Base Product Number : SMF24 ->
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 5.1A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55В°C ~ 175В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : SOD-123W
Power - Peak Pulse : 200W
Power Line Protection : No
Series : Automotive, AEC-Q101 ->
Supplier Device Package : SOD-123W
Type : Zener
Unidirectional Channels : 1
Voltage - Breakdown (Min) : 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 38.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 24V
Основные характеристики диода SMF24AHRVG : SMF24AHRVGCircuit Protection/ TVS - Diodes38.9V Clamp 5.1A Ipp Tvs Диод для поверхностного монтажа SOD-123W