Диод SMBJ78D-M3/H Диод SMBJ78D-M3/H
4.9 63
SMBJ78D-M3/H
диоды
Технические характеристики
Диод SMBJ78D-M3/H
Полное название: SMBJ78D-M3/H.
Технические характеристики:
Applications : General Purpose
Base Product Number : SMBJ78 ->
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 4.86A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55В°C ~ 150В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : DO-214AA, SMB
Power - Peak Pulse : 600W
Power Line Protection : No
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : TransZorbВ® ->
Supplier Device Package : DO-214AA (SMBJ)
Type : Zener
Unidirectional Channels : 1
Voltage - Breakdown (Min) : 88.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 124V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 78V
Cайт zapadpribor.com предлагает вашему вниманию диоды , а также много подобного оборудования.
Основные характеристики диода SMBJ78D-M3/H : SMBJ78D-M3/HCircuit Protection/ TVS - DiodesЗажим 124V 4.86A Ipp Tvs Диод для поверхностного монтажа DO-214AA (SMBJ)