Диод SMAJ220CA Диод SMAJ220CA
4.9 63
SMAJ220CA
диоды
Диод  SMAJ220CA  фотография 1.
Технические характеристики
Диод SMAJ220CA
Полное название: SMAJ220CA.
Технические характеристики:
Applications : General Purpose
Bidirectional Channels : 1
California Prop 65 : Warning Information
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 1.1A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -65В°C ~ 150В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : DO-214AC, SMA
Power - Peak Pulse : 400W
Power Line Protection : No
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : SMAJ ->
Supplier Device Package : DO-214AC (SMA)
Type : Zener
Voltage - Breakdown (Min) : 246V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 356V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 220V
 SMAJ220CA - Диод - фотография.
Основные характеристики диода SMAJ220CA : SMAJ220CACircuit Protection/ TVS - DiodesЗажим 356V 1.1A Ipp Tvs Диод для поверхностного монтажа DO-214AC (SMA)