Диод SM4F90A-TP Диод SM4F90A-TP
4.9 63
SM4F90A-TP
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
диоды
Диод  SM4F90A-TP  фотография.
Технические характеристики
Диод SM4F90A-TP
Полное название: SM4F90A-TP.
Технические характеристики:
Applications : General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 2.7A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55В°C ~ 150В°C (TA)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : SOD-123F
Power - Peak Pulse : 400W
Power Line Protection : No
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Supplier Device Package : SOD-123FL
Type : Zener
Unidirectional Channels : 1
Video File : Micro Commercial Components Corporate Video
Voltage - Breakdown (Min) : 100V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 146V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 90V
Cайт zapadpribor.com предлагает вашему вниманию диоды , а также много подобного оборудования.
Основные характеристики диода SM4F90A-TP : SM4F90A-TPCircuit Protection/ TVS - Diodes146V Clamp 2.7A Ipp Tvs Диод для поверхностного монтажа SOD-123FL