Фильтр SHBC24N-2R0A0219V Фильтр SHBC24N-2R0A0219V
SHBC24N-2R0A0219V
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Фильтр SHBC24N-2R0A0219V фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр SHBC24N-2R0A0219V
Технические характеристики:
Current Rating (Max) : 15A
DC Resistance (DCR) (Max) : 19.5mOhm
ECCN : EAR99
Height (Max) : 1.988"" (50.50mm)
HTSUS : 8504.50.8000
Inductance @ Frequency : 219ВµH @ 100kHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : Not Applicable
Mounting Type : Through Hole
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40В°C ~ 125В°C
Package : Bulk
Package / Case : Vertical, No Base, 2 PC Pin
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : SHBC ->
Size / Dimension : 1.988"" Dia (50.50mm)
Также на сайте zapadpribor.com представлены другие фильтры и похожие изделия.
Основные характеристики фильтра SHBC24N-2R0A0219V : SHBC24N-2R0A0219VFiltersCommon Mode Chokes219ВµH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15A DCR 19.5mOhm