Диод Шоттки RSX201VAM30TR Диод Шоттки RSX201VAM30TR
RSX201VAM30TR
диоды
Диод Шоттки RSX201VAM30TR фотография 1.
Технические характеристики
Диод Шоттки RSX201VAM30TR
Технические характеристики:
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 2-SMD, Flat Lead
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Speed : Fast Recovery = 200mA (Io)
Supplier Device Package : TUMD2M
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) : 30V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If : 420mV @ 1A