Фильтр RB6532-16-0M8 Фильтр RB6532-16-0M8
RB6532-16-0M8
резонаторы, фильтры
Технические характеристики
Фильтр RB6532-16-0M8
Технические характеристики:
California Prop 65 : Warning Information
Current Rating (Max) : 16A
DC Resistance (DCR) (Max) : 4.7mOhm (Typ)
ECCN : EAR99
Filter Type : Power Line
Height (Max) : 2.283"" (58.00mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Inductance @ Frequency : 800ВµH @ 1kHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Through Hole
Number of Lines : 3
Operating Temperature : -40В°C ~ 125В°C
Package : Bulk
Package / Case : Vertical, 6 PC Pin
Series : RB ->
Size / Dimension : 2.283"" L x 2.165"" W (58.00mm x 55.00mm)
Voltage Rating - AC : 600V
Voltage Rating - DC : 1000V (1kV)
Также на сайте zapadpribor.com представлены другие фильтры и похожие изделия.
Основные характеристики фильтра RB6532-16-0M8 : RB6532-16-0M8FiltersCommon Mode Chokes800ВµH @ 1kHz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 16A DCR 4.7mOhm (Typ)