Трансформатор PL2.5-36-130B Трансформатор PL2.5-36-130B
PL2.5-36-130B
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор PL2.5-36-130B
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 140mA, Series 70mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 28.60mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Through Hole
Package: Tube
Power - Max: 2.5VA
Primary Winding(s): Dual
RoHS Status: RoHS Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: PL2.5-xx-130B ->
Size / Dimension: 41.28mm L x 36.37mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V