Излучатель PKM22EPPH4012-B0 Излучатель PKM22EPPH4012-B0
PKM22EPPH4012-B0
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
акустика
Технические характеристики
Излучатель PKM22EPPH4012-B0
Технические характеристики:
Port Location: Top
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: PK ->
Size / Dimension: 0.866"" Dia (22.00mm)
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 1.5V, 10cm
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Voltage - Rated: 1.5V
Voltage Range: 30V (Max)
EU RoHS: Compliant with Exemption
ECCN (US): EAR99
Part Status: Active
HTS: 8531.80.90.41
Type: Sounder
Minimum Sound Pressure (dBA): 85dB
Tone Mode: External Drive
Typical Operating Supply Voltage: 3Vp-p
Maximum Operating Supply Voltage: 25Vp-p
Mounting: Through Hole
Termination Method: Pin
Number of Terminals: 2
Minimum Operating Temperature (°C): -20
Maximum Operating Temperature (°C): 70
Packaging: Bulk
Product Diameter (mm): 22
Product Height (mm): 12
Bulit-In Oscillator Circuit: NO
Diameter: О¦22mm
Height: 12.5mm
Operating Supply Voltage: -15V ~ 15V
Rated Voltage: 1.5V
Self Resonant Frequency: 4000Hz
Sound Pressure Level: 85dB @ 1.5V, 10cm
Cайт zapadpribor.com предлагает вашему вниманию излучатели , а также много подобного оборудования.
Основные характеристики излучателя PKM22EPPH4012-B0 : PKM22EPPH4012-B0Audio ProductsAlarms, Buzzers, and SirensПреобразователь зуммеров, пьезоуправление с внешним управлением 1,5 В, 4 кГц, 85 дБ при 1,5 В, выводы ПК со сквозным отверстием 10 см