Фильтр NFM3DCC221R1H3L Фильтр NFM3DCC221R1H3L
NFM3DCC221R1H3L, Фильтр
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр NFM3DCC221R1H3L
Технические характеристики:
EU RoHS: Compliant
ECCN (US): EAR99
Part Status: Active
HTS: 8543.70.60.00
Capacitance Value: 220pF
Tolerance: -20% to 50%
Voltage: 50VDC
IR (mA): 300
Minimum Insulation Resistance (Ohm): 1G
Microwave Application: No
Construction: Flat
Mounting: Surface Mount
Maximum Terminal Width (mm): 1.45
Package/Case: 1205
Minimum Operating Temperature (°C): -55
Maximum Operating Temperature (°C): 125
Product Length (mm): 3.2
Product Depth (mm): 1.25
Product Height (mm): 0.7
Product Weight (g): 0.018
Length Tolerance (mm): ±0.2
Depth Tolerance (mm): ±0.2
Height Tolerance (mm): ±0.2
Основные характеристики фильтра NFM3DCC221R1H3L : NFM3DCC221R1H3L, ФильтрNFM3DCC 220 пФ 50 / -20%