Фильтр NFE61HT330U2A9L Фильтр NFE61HT330U2A9L
NFE61HT330U2A9L, кер. фильтр SMD 2706
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
устройства защиты
Фильтр NFE61HT330U2A9L фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр NFE61HT330U2A9L
Технические характеристики:
Brand: Murata Electronics
Capacitance: 33 pF
Current Rating: 2 A
Factory Pack Quantity: 2500
Ground Terminal: 2.6 mm
Height: 1.6 mm
Insulation Resistance: 1000 MOhms
Length: 6.8 mm
Manufacturer: Murata
Maximum Operating Temperature: + 125 C
Minimum Operating Temperature: - 55 C
Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C
Package / Case: 2606 (6816 metric)
Packaging: Cut Tape or Reel
Product: Three Terminal Filter Capacitors
Product Category: Feedthrough Capacitors
Product Type: Feed Through Capacitors
Qualification: AEC-Q200
Series: NFE
Subcategory: Filters
Termination Style: SMD/SMT
Tolerance: 30 %
Tradename: EMIFIL
Type: Automotive Chip Capacitor Block LC Combined Type F
Unit Weight: 0.002187 oz
Voltage Rating: 100 V
Voltage Rating DC: 100 VDC
Width: 1.6 mm