Трансформатор LP-120-100 Трансформатор LP-120-100
LP-120-100
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор LP-120-100
Полное название: LP-120-100.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 200mA, Series 100mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 27.10mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Box
Power - Max: 12VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: LP ->
Size / Dimension: 63.50mm L x 50.80mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Semi-Toroidal
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 60V, Series 120V