Преобразователь HQA2W120W280V-N07-S Преобразователь HQA2W120W280V-N07-S
HQA2W120W280V-N07-S DC/DC преобразователь
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
микросхемы
Преобразователь HQA2W120W280V-N07-S фотография.
Технические характеристики
Технические характеристики:
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
California Prop 65: Warning Information
Control Features: Enable, Active Low
Current - Output (Max): 4.2A
ECCN: EAR99
Efficiency: 89%
Features: Remote On/Off, OCP, OTP
HTSUS: 8504.40.9580
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Operating Temperature: -40В°C ~ 115В°C
Package: Box
Package / Case: Quarter Brick
Power (Watts): 120W
RoHS Status: RoHS Compliant
Series: HQA120 (120W) ->
Size / Dimension: 2.39"" L x 1.54"" W x 0.50"" H (60.6mm x 39.5mm x
Type: Isolated Module
Video File: Industrial Power Supply Product Range Overview Vid
Voltage - Input (Max): 40V
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Isolation: 2.25kV
Voltage - Output 1: 28V
Основные характеристики преобразователя HQA2W120W280V-N07-S : HQA2W120W280V-N07-S DC/DC преобразовательDC-DC преобразователиИзолированный модуль DC DC Converter 1 Выход 28 В 4,2 А 9 В - вход 40 В