Фильтр FN9246-20-06 Фильтр FN9246-20-06
4.9 63
FN9246-20-06, Schaffner,20A,250 V ac Male Panel Mount IEC Filter FN9246-20-06,Faston
устройства защиты
Фильтр FN9246-20-06 фотография.
Технические характеристики
Фильтр FN9246-20-06
Технические характеристики:
Gender: Вилка
Width: 60мм
Voltage Rating: 250 В перем. тока
Brand: Schaffner
Высота: 35мм
Termination Method: Faston
Operating Frequency: 0 → 400Гц
Тип переключателя: Отсутствует
Current Rating: 20A
Mounting Type: Монтаж на панель
Глубина: 78.5мм
Configuration: Single Stage
Current: 20A
ECCN: EAR99
Filter Type: Single Phase
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
HTSUS: 8536.69.8000
Inductance: 1.5mH
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Operating Temperature: -25В°C ~ 85В°C
Termination Style: Quick Connect
Voltage - Rated AC: 250V